Regulamin


 1. Stroną dokonującą zgłoszenia bądź zakupu na stronie internetowej www.ardomserwis.pl zwaną dalej Nabywcą jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
 2. Stroną dokonującą sprzedaży produktów lub wykonującą usługę jest właściciel Sklepu - firma P.H.U. ARDOM SERWIS Stalica Andrzej.
 3. Niniejsza strona daje możliwość zgłoszenia usterki poprzez formularz "zgłoszenia naprawy" bądź zakupu części zamiennych po uprzednim zapytaniu o dostępność poprzez formularz "zapytaj o część".
 4. W przypadku zgłoszenia usterki następnego dnia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów wizyty serwisanta.
 5. W przypadku zapytania o części zamienne zostanie do Państwa wysłany e`mail zwrotny z informacją o dostępności danego przedmiotu oraz jego cenie. Po potwierdzeniu chęci zakupu przystąpimy do realizacji zamówienia.
 6. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe.
 7. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom Poczty Polskiej obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z firma dostarczającą. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę.
 8. Reklamacje: Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, nie będą rozpatrywane bez poprawnie wypełnionego protokołu szkody z kurierem dostarczającym przesyłkę oraz bez fabrycznego opakowania reklamowanego towaru.
 9. Zwroty: Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest w oryginalnym opakowaniu nie był używany, nie nosi śladów użytkowania ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem, w oryginalnym opakowaniu. Koszty dostarczenia/przesyłki oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Nabywca/Kupujący. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni. Koszt dostawy towaru nie podlega zwrotowi.
 10. Zgłoszenia napraw oraz zakupu części zamiennych a także sprzętu AGD można dokonywać telefonicznie pod nr telefonu 14 627-22-06; 14 621-26-42 oraz osobiście w siedzibie sklepu przy ul. Starodąbrowska 24 w Tarnowie.
 11. Wszystkie wymienione produkty i nazwy na stronie internetowej są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 12. Zgłaszając naprawę bądź dokonując zakupu Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
Kontakt z serwisem


P.H.U. ARDOM SERWIS STALICA ANDRZEJ

ul. Starodąbrowska 24
33-100 Tarnów
Telefon: 14 627 22 06, 14 621 26 42
Fax: 14 627 22 06
Naprawiamy
 • lodówki
 • pralki
 • zmywarki
 • piekarniki
 • okapy
Zobacz pełny cennik
Certyfikaty

Zobacz wszystkie